Pitch Day #9

⚡️⚡️⚡️ Наступній десятці стартапів приготуватися! Раді повідомити, що вже у цю п’ятницю відбудеться дев’ятий Pitch Day. Ми вже остаточно повернулися в офлайн і зустрінемося традиційно у UNIT.City ☄️
 
Карантин ще досі пом’якшений, та ми ретельно підготувалися та врахували усі протиепідемічні заходи 💊 Кількість місць обмежена, тому відвідувачів і у цей раз не буде, але якщо ви представник преси можна акредитуватися за цим лінком:
 
https://docs.google.com/forms/d/1nwfpxxTWmuGnLRTA4XaLsXc3zKU4Ygjtwp0gqWkysHo/edit
 
Тим не менш всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Ми врахували відгуки з минулого пітчу та покращили якість як звуку, так і відео. Тому на цей раз все має бути як треба 😬 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗
 
Цього разу ми побачимо десять стартапів на етапі seed. Хто ж вони? 🤔
 
🔥 Comin. Дозволяє контентним вебсайтам отримувати дохід з контенту без додаткових дій, трудовитрат і спеціальних навичок. Comin надає віджет електронної комерції, який автоматично підбирає товар до змісту публікації. Процес покупки товарів здійснюється безпосередньо на контентному вебсайті без переходу відвідувачів до сайту-магазину, а обробка замовлень здійснюється власником товару.
🔥 Tradomatic. B2B маркетплейс який допомагає фермерам і трейдерам взаємодіяти та заключати угоди онлайн лише за кілька натискань. Інструменті аналітики та індикативних цін дозволяють фермерам бачити щоденне оновлення цін від більш ніж 200 компаній-покупців та професійну ринкову аналітику. Покупці можуть повідомляти про оновлення закупівельних цін більш ніж 5000 виробників одночасно. Онлайн аукціони дозволяють продати свій врожай за найкращою ціною. Tradomatic допомагає отримати чесну та найвищу ціну, економлячи час на телефонних розмовах.
🔥 Любимый Город (AMO CITI). Дисконтна мережа для нового покоління: отримуй кешбек в улюблених закладах та рятуй світ! В одній платформі ми об’єднали 1500+ підприємців та 30,000+ клієнтів. У кожного підприємця є власна сторінка. На ній він розміщує фото, час роботи, розмір знижки, опис свого закладу та спеціальні пропозиції. АМО СІТІ допомагає бізнесу перетворювати випадкових покупців у лояльних клієнтів. А для користувачів, АМО СІТІ є легким інструментом заощаджувати та робити своє місто кращим, адже частина кешбеку йде на підтримку місцевих ініціатив. І все це в рамках Цілей Сталого Розвитку (ЦСР).
🔥 БОСІ. Перший український бренд босо-взуття. Таке взуття є легким, гнучким та має анатомічну форму. Босо-взуття зміцнює стопи, покращує поставу, збільшує витривалість та не обмежує рухи стоп. Профілактичне носіння босо-взуття запобігає патологіям опорно-рухового апарату.
🔥 Desnovation Property Design & Renovation Platform. опомагає домовласникам зробити ремонт з гарантією та за менші кошти. Маркетплейс готових дизайнів (100$), алгоритм автокошторису. Сервіс керування ремонтним процесом, розрахунки з підрядниками по факту виконання; безкоштовний технічний нагляд та страхування.
🔥 Assayme. Персональний Wellness&Health помічник, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я та запобігати можливим медичним проблемам за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини.
🔥 Nutritionista • Live Healthy. Інтелектуальний мобільний додаток, який рекомендує користувачам здорову їжу в найближчих ресторанах на основі персональних вподобань на кшталт: типи продуктів, алергени, способи харчування за допомогою штучного інтелекту та комп’ютерного бачення.
🔥 ORTY Restaurant Management. Система управління рестораном, що, за рахунок впроваждення самообслуговування, доставки та чат-ботів, допомагає ресторанам продавати більше.
🔥 Stiystil. Роботизоване крісло для активного сидіння. Змінюй положення тіла та залишайся максимально сконцентрованим.
🔥 Назар CityBot. Міський чат-бот (Viber, Telegram, Facebook), що попереджує про відключення будь-яких міських комунікацій, причини і терміни їх відновлення за вказаною адресою. Приймає та контролює виконання заявок. Спрощує життя й економить час мешканцям та бізнесу.

The event is finished.

Date

Jul 06 2022

Time

14:00 - 19:00

Cost

Free
Трансляція