Pitch Day #8

Друзі, ми повертаємося в офлайн! Раді повідомити, що вже у наступну п’ятницю відбудеться восьмий Pitch Day. І вперше за тривалий час учасники зустрінуться з журі віч-на-віч традиційно у UNIT.City ⚡️

На перший посткарантинний пітч до нас завітають Міністр фінансів України Сергій Марченко, засновниця та керівний партнер венчурного фонду TAVentures Вікторія Тігіпко, а також одні з найперших переможців Грантової програми – AeroDrone.

До речі про карантин. Його хоч і пом’якшили, та він нікуди не зник, тому ми ретельно підготувалися до зустрічі та врахували усі протиепідемічні заходи 💊 Кількість місць обмежена, тому відвідувачів у цей раз не буде, але якщо ви представник преси можна акредитуватися.

Тим не менш всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу ми побачимо десять стартапів на етапі seed. Хто ж вони? 🤔

🔥 Wage. Сервіс авансових платежів по заробітній платі. Отримуйте зароблені кошти сьогодні не чекаючи виплати.
🔥 ADAM. Біотехнічний стартап, що фокусується на біо-друці кісткових імплантатів, використовуючи власну запатентовану 3D технологію.
🔥 MO.Cash. Платформа для прямого фінансування малого бізнесу приватними особами.
🔥 DeviceVoice. Інноваційне апаратно-програмне ІоТ рішення для автоматизації кавових бізнесів, з використанням запатентованої Self-Checkout технології та системи телеметрії.
🔥 ActiveChat. Платформа для створення складних віртуальних асистентів з можливістю автоматизації процесу їх розробки на основі AI.
🔥 Neverdark Біокаміни Україна. Камін зі справжнім полум’ям для будь-якої квартири.
🔥 Revizion. Сервіс зворотнього зв’язку та NPS. Платформа дозволяє повертати існуючих та залучати нових Клієнтів. Формувати позитивну репутацію бренду завдяки ефективної системи зворотного зв’язку в кожній точці контакту з Клієнтом.
🔥 Upswot. Підвищення ефективності продажів спрямованих на МСБ з безперервним моніторингом та інсайтами з 117 альтернативних джерел даних.
🔥 Poly Diagnostic. Виробництво діагностичних тестів на основі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в Україні.
🔥 Timeat. Сервіс попереднього замовлення страв у ресторанах та кафе. Це допомагає користувачам зекономити зайвий час на очікування страв у закладах, а ресторанам залучити нових клієнтів та пришвидшити клієнтопотік.

The event is finished.

Date

Jul 05 2022

Time

14:00 - 19:00
Акредитація