Pitch Day #7

Наступний вівторок обіцяє бути спекотним незалежно від прогнозу погоди ☀️ 23 червня відбудеться сьомий Pitch Day! Презентувати свої проєкти перед Конкурсною комісією цього разу будуть дев’ять стартапів на етапі pre-seed 🙂 Pitch Day, вже традиційно з огляду на хоч послаблений, але карантин, буде проводитися за допомогою cервісу відеоконференцій – Zoom 🎥🎙 Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Які стартапи побачимо? 🤔

🔥 Canyon Engineering. IT Академія з професійної підготовки інженерів у електроніці.

🔥 Iziviz. Дрон для безпечного, легкого та ефективного візуального інспектування.

🔥 Pocket IP. Платформа для пошуку, ведення обліку та управлінням своїми об’єктами інтелектуальної власності в усьому світі.

🔥 Bicovery – empowering people living with Bipolar Disorder. Моніторинг психічного та фізичного стану біполярної людини в реальному часі та вчасні повідомлення про наближення епізодів за допомогою Machine Learning технологій.

🔥 RunAn. Спортивний трекер, який дозволяє знизити травматичність та підвищити ефективність бігу, за рахунок контролю техніки бігу.

🔥 Scrooge. Для подорожуючих які купують онлайн страховку, квитки, пакетні тури або реєструються на рейс, Scrooge – це мобільний додаток який автоматизує введення даних використовуючи інформацію з біометричного паспорта і дозволяє зробити це швидше, без страху помилитися.

🔥 Elomia. Додаток з віртуальним другом-психологом, що слухає, розуміє та надає психологічну допомогу людям з депресією та тривогою.

🔥 Jooli. Додаток для контент-маркетологів та піар-спеціалістів сфокусований на малих та середніх SaaS компаніях, який економить до 5 годин роботи на тиждень, та вдвічі збільшує ефективність комунікацій. JOOLI у реальному часі аналізує активність компанії та конкурентів в основних каналах комунікації такого типу бізнесу та стисло повідомляє про вихід новин ринку та конкурентів.

🔥 Gymcerebrum. Платформа штучного інтелекту з унікальним комп’ютерним зором, яка буде функціонувати на території фітнес-клубу як віртуальний тренер.

The event is finished.

Date

Jul 06 2022

Time

14:00 - 18:00
Трансляція