Pitch Day #6

У вівторок, 26 травня, відбудеться шостий Pitch Day 🥳 Презентувати свої проєкти перед Конкурсною комісією будуть аж десять стартапів, які отримали високі оцінки від експертів 🙂 Чотири з них на етапі pre-seed та шість – seed. Pitch Day, вже традиційно з огляду на хоч послаблений, але карантин, буде проводитися за допомогою cервісу відеоконференцій – Zoom 🎥🎙 Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на перегляд шукайте на нашій фейсбук-сторінці або тисніть кнопку “трансляція” 📡 Початок о 13:00. Чекаємо! 🤗

Які стартапи цього разу? 🤔

🔥 ICORN. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.

🔥 SmartUgoda. Мобільний сервіс електронних договорів, який допомагає швидко та безпечно створити, узгодити та підписати договір будь-де та будь-коли без ПК, принтера, паперу, сканера, пошти, юриста та бухгалтера, – лише за допомогою мобільного додатку із інтегрованими шаблонами договорів, автоматичним формуванням актів та інших документів.

🔥 BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

🔥 Bio&Balm. Розробка та впровадження у виробництво безалкогольних бальзамів, які реєструються, як харчові добавки, але застосовуються для фармацевтичного ринку. Мають соціальне значення для підвищення якості життя, зниження затрат на лікування для хворих, профілактичну дію для здорових людей.

🔥 Ethicontrol. Онлайн сервіс для методологічно правильної організації процесів управління етикою (комплаєнсу, корпоративної безпеки) в організації. Завдання – виявляти проблеми, допомогати на них своєчасно та якісно реагувати – покрити увесь життєвий цикл – від реєстрації до вжиття заходів.

🔥 Tradeevo Україна. Міжнародний торговельний майданчик, на якому локальні виробники розміщують товари, а міжнародні торговці продають ці товари по всьому світу. Управління продажами та контентом відбувается через власну CRM систему.

🔥 Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

🔥 Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.

🔥 AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та підвищення врожайності з машинним навчанням. Веб-платформа, що працює на основі власних нейронних мереж для більш ефективного збору інформації та автоматизованої обробки аерофотозйомки і дає конкретне уявлення про стан посівів.

🔥 Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.

The event is finished.

Date

May 26 2020
Expired!

Time

13:00 - 18:00
Трансляція