Pitch Day #33 від Українського фонду стартапів

⚡️⚡️⚡️ Чудові новини для всіх поціновувачів стартапів, адже вже цієї п’ятниці Pitch Day повертається і на черзі 33-ій відбір найпотужніших команд 🥳 Зважаючи на останні карантинні новини вирішили проводити захід онлайн і ця новина має надихнути учасників: тепер журі ну точно побачить навіть найдрібніші написи на слайдах (не робіть так).

📰 В рядах наших медіапартнерів поповнення 😍 Відтепер ваші пітч деки будуть вивчати на тільки на шпальтах InVenture, а й нашого давнього знайомого TechUkraine 💸 Вітаємо.

🎁 Харизма не має підкачати і в цей раз, адже UNIT.City і iHUB нагородять своїх обранців спеціальними подарунками за результатами презентацій.

📺 Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube, яка нікуди не ділася: https://youtu.be/YWVCmDoKBRc. Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Виступатимуть аж 13 стартапів на стадії pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. То ж кого побачимо? 🤔

🎸 RichMe. Фінансовий радник для фізичних осіб, який надає комплекс послуг з фінансового планування та підбору інвестиційних інструментів за 5 хвилин (Київ).
🎸 ZenWalk. Мобільний додаток, який завдяки гейміфікованій карті, трекеру хвилин до життя та великій соціальній місії допомагає людям покращувати своє здоров’я через мотивацію ходити більше (Київ).
🎸 E-movex. Автономний робот (AMR) на основі штучного інтелекту з можливістю об’їжджати перешкоди та шукати альтернативні шляхи доставки (Суми).
🎸 Self’in’Sure. Альтернатива добровільного медичного страхування, що дозволяє нівелювати конфлікт, який виникає між застрахованими і страховими компаніями (Київ, Харків).
🎸 AdMarket. Маркетплейс в сфері офлайн реклами, який допомагає бізнесу з управлінням рекламними кампаніями вносячи технологічні інновації в процеси пошуку, планування та її покупки (Київ, Одеса).
🎸 Vuikobox. Платформа для ведення Agri-food бизнесу. Товари від крафтових виробників. Враження та туризм. SaaS toolbox (Київ).
🎸 My Cooperative. ОСББ у смартфонi (Київ).
🎸 Aromoshelf. Рекомендаційна платформа, що будується на великих даних для рітейлерів, розробників та споживачів парфумерної продукції (Київ).
🎸 Olenka. Голосовий бот для продажів з елементами штучного інтелекту. Телефонує клієнтам, аналізує їх слова і відповідає за заданим сценарієм (Київ).
🎸 RICO. Радник з питань харчування на основі штучного інтелекту (Київ).
🎸 NOTY. Платформа, яка транскрибує зустрічі та підсумовує їх, щоб користувачі могли залишатися повністю залученими й мати готові підсумки та протоколи подальших дій одразу після зустрічі (Львів).
🎸 Connect 21. Платформа психологів та психіатрів, які будуть з вами на зв’язку 24/7 (Київ).
🎸 WheelKeep. Невидимий бортовий комп’ютер, що допоможе велоентузіастам вберегти свої велосипеди від безповоротних крадіжок та отримати свободу в щоденному катанні (Дніпро).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-33-ij-pitch-day/

The event is finished.

Date

Nov 12 2021
Expired!

Time

14:00 - 19:00
Трансляція