Pitch Day #29 / 30.07.21 // Third Generation

⚡️⚡️⚡️ Незалежно від міцності ваших презентацій зустріч з ним невідворотна — бос-гелікоптер вже чекає на команди стартапів в міжнародному стартап-хабі Lift99 Kyiv Hub, який у цю п’ятницю 30 липня зустріне 29-ий Pitch Day 🤩

🎁 Харизма знадобиться і на цей раз, адже Lift99 Kyiv Hub разом з iHUB ще й приготували спеціальні призи для обраних команд 🙂 Грантами все не обійдеться.

🎥 Традиційно всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому YouTube: https://youtu.be/rnWT5glRPTw. Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

🎤 А от якщо серед вас є представники медіа можна акредитуватися, щоб потрапити на івент особисто і побачити презентації і стартапи на власні очі: https://bit.ly/3g2y2SH.

Виступатимуть 12 стартапів на стадії pre-seed, які змагаються за гранти розміром 25 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🧐

🌠 MOODua. Платформа для корпоративних подарунків, яка працює на основі штучного інтелекту та допомагає компаніям масштабно збільшити лояльність (Київ).
🌠 SEOLocal. Єдина платформа для локального маркетингу для сервісного офлайн бізнесу, яка допомагає збільшити потік клієнтів до локацій (Київ).
🌠 Oyko. Маркетплейс наступного покоління, платформа, що підвищує залучення та лояльність клієнтів в роздрібній торгівлі (Київ).
🌠 MAGBULB. Перший в світі магнітний адаптер для заміни лампочок (Львів).
🌠 Real Talk Sport. CRM web система адміністрування змагань єдиноборств та діяльності спортивних федерацій (Київ).
🌠 ФОПкаса. Застосунок, що надає можливість малим підприємцям керувати продажами онлайн поєднуючи функції ПРРО та програм обліку (Львів).
🌠 Elai. Веб-сервіс, який за допомогою штучного інтелекту, дозволяє швидко генерувати відеопрезентації з людиною в кадрі з тексту (Київ).
🌠 CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки (Суми).
🌠 Wonder Mom. Мобільний додаток, який допомагає мамам по всьому світу побороти стрес та тривогу за допомогою медитацій та щоденної рефлексії (Київ).
🌠 Masthead. Платформа для моніторингу усіх даних компанії на основі машинного навчання. Рішення допомагає убезпечити С-левел менеджмент від марнотратних бізнес рішень побудованих на некоректних даних (Київ).
🌠 IDvizer. Механізм перевірки особи на основі AI (Київ).
🌠 The Great Catalog. Маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів (Київ).

✍️ Більше деталей про стартапи і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-29-ij-pitch-day/

The event is finished.

Date

Jul 30 2021
Expired!

Time

14:00 - 19:00

Location

Lift99 Kyiv Hub

Organizer

USF

Other Organizers

Трансляція