Pitch Day #18

⚡️⚡️⚡️ Напередодні новорічних свят настрій буде особливим, адже команди точно знають що у торбі з подарунками для переможців 🙂 Друзі, раді повідомити, що вже у цю п’ятницю 11 грудня відбудеться вісімнадцятий Pitch Day 🤩🎙 Перший зимовий, з чим усіх і вітаємо 🎉

Крім грантів буде ще дещо. Наш партнер Unit School of Business підготував для учасників спеціальний подарунок, про який особисто Артем Макеєв оголосить за результатами виступів. Комусь гарантовано пощастить 🙂

Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 😊

Цього разу виступати будуть 10 стартапів на етапі seed, які змагаються за грант у 50 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

🌊 nect WORLD. Дозволяє бізнес професіоналам бути впевненими у своїй повсякденній роботі за допомогою простого у використанні, безпечного і надійного Інтернету для своїх ноутбуків.
🌊 SameKey – Облачная Система Контроля Доступом. Хмарна система контролю управління доступу, що встановлюється на будь-які двері та у будь-яких будівлях.
🌊 Amperia. Набір для проведення лабораторних робіт з фізики в школах. Сучасний підхід до класичної теми, який захоплює дітей, допомагає ставити запитання та стимулює до пошуку рішення. Мобільність набору дозволяє експериментувати в будь-якому місці.
🌊 Creative Practice. Освітня платформа. Освітня та кар’єрна екосистема для фахівців та компаній, що працюють в галузі креативних індустрій (дизайн, маркетинг, ІТ, реклама, геймдев). Наша система об’єднує в собі можливості навчання, створення та поширення освітнього контенту, а також працевлаштування та пошуку фахівців.
🌊 ActiveChat. Поєднує в собі чат підтримки та розумних віртуальних помічників на основі штучного інтелекту, щоб допомогти командам підтримки клієнтів краще виконувати свою роботу. За допомогою Activechat ваш віртуальний помічник буде готовий за лічені хвилини і постійно вдосконалюватиметься. Наша місія полягає в тому, щоб передати розмовний штучний iнтелект в руки керівників сервісних служб по всьому світу.
🌊 PatentBot. Перша в світі дівчинка-бот, яка реєструє торговельні марки в 5 кліків за 10 хвилин.
🌊 SEMCS by Mosquito Control. Розумна екологічна система захисту від укусів комарів, яка очищає відкриті території від москітів.
🌊 VR Inn. VR технологічна компанія, орієнтована на розробку корпоративних навчальних рішень, які частково розробляються на замовлення, і в той самий час використовує платформу VR Inn Growth для забезпечення, управління та контролю навчання працівників. Наша місія – відновити наявні методики навчання за допомогою найсучасніших технологій, доступних сьогодні, та забезпечити найкращі практики таким галузям, як автомобільна, важка промисловість, скляна промисловість тощо.
🌊 SkyMe. Складається з двох доповнюючих один одного продуктів на ринку послуг з ремонту мобільної техніки. Перший – маркетплейс з власною доставкою запчастин та устаткування для майстрів (b2b ринок), другий – сервіс швидкісної доставки ремонтів для користувачів мобільної техніки (b2c ринок). Останній, на наш погляд, здатен повністю змінити традиційну уяву про ринок надання послуг з ремонту техніки.
🌊 Apiway. No-code інтеграцiйна платформа і маркетплейс б2б софтiв, де ви можете знайти та придбати рiзнi софти для бiзнесу, а потiм безкоштовно iнтегрувати iх через API, без програмiста.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-visimnadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

Date

Dec 11 2020
Expired!

Time

14:00 - 19:00

Cost

Free

Location

Online

Organizer

USF
Реєстрація