Pitch Day #17

⚡️ Кожного разу після оголошення результатів пітчів ми повторюємо одну й ту саму рекомендацію для тих, хто не подолав цей рубікон – подавайтеся знову ☝️ І наступна п’ятниця покаже чи працює ця формула успіху 😏 Друзі, раді повідомити, що 27 листопада відбудеться сімнадцятий Pitch Day 🤩🎙 Останній осінній 🍂 І цей пітч є своєрідним рекордом, оскільки одразу три команди кинуть виклик долі вдруге ✊

Крім грантів буде ще дещо. Наш co-host та партнер Lift99 Kyiv Hub підготував для учасників спеціальні подарунки, про які особисто Інна Шилова оголосить за результатами виступів. Комусь гарантовано пощастить 🙂

Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 😊

Цього разу виступати будуть 12 стартапів на етапі pre-seed, які змагаються за грант у 25 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

⭐️ ICardy. Зручний та доступний сервіс, що дозволяє з 99% достовірністю у режимі реального часу діагностувати ризик виникнення проблем серця.

⭐️ DataFreeze. Мобільний додаток для фіксації порушень авторських прав, посягання на честь та гідність.

⭐️ Recoshelf. Великий брат рітейла, який за допомогою розумних IoT камер спостерігає за полицями в магазинах, перевіряє наявність товару, асортимент і ціни, допомагає підняти продажі на 5-6%.

⭐️ CHARGEBACK OPTIMIZER. Платформа автоматизованої обробки проблемних операцій з платіжними картками для банків, платіжних провайдерів, підприємств торгівлі та сервісу. Платформа дозволяє зменшити вартість та скоротити час розгляду претензій і повернення коштів клієнтам.

⭐️ Bloggermall. Платформа для співпраці з блогерами. Платформа дозволяє рекламодавцям замовляти рекламу у блогерів швидко, безпечно та ефективно завдяки таким вбудованим інструментам, як аналітика сторінок блогерів в соц. мережах, фільтри для пошуку блогерів з необхідною ЦА, функції Безпечна угода та рейтинговою системою.

⭐️ SunDate App. Мобільний додаток для онлайн знайомств з простою та оригінальною системою призначення побачення в три кроки, що направлена на повагу та економію часу, адже час є найдорожчим невідновлювальним ресурсом. СанДейт також має оригінальні інструментами пошуку пари, щоб зробити пошук як найефективнішим, а також має оригінальну систему монетизації, оригінальні кнопки, оригінальний функціонал, включно можливість пошуку пари людям з фізичними особливостями.

⭐️ Assayme. Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини.

⭐️ HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Наш проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі. Всі консультації проходять онлайн-через мобільний додаток, власний кабінет на сайті або по телефону.

⭐️ Reelly.io. Digital платформа, яка допомагає знайти відповідального експерта з нерухомості у потрібному сегменті та локації.

⭐️ SolidERP. ERP система для сучасних сервісних компаній.

⭐️ Advisera. Рішення для отримання підприємцями бізнес-консультацій від міжнародних спеціалізованих експертів за допомогою Machine Learning алгоритма.

⭐️ Supplio.io. Автоматизована платформа поповнення запасів для постачальників косметики, яка інтегрує їх зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматичне управління замовленнями (замовлення на поставку автоматично плануються та надсилаються постачальнику) на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів, рекомендує нові продукти і акції, та вирішує типові проблеми із замовленнями. Як результат, на 90% зменшується ручна робота із замовленнями і на 30-35% – загальні витрати постачальників.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-simnadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

Date

Jul 05 2022

Time

14:00 - 19:00

Cost

Free
Трансляція