Pitch Day #15

А пам’ятаєте чарівні весняні пітчі, коли ми всі сиділи вдома і дивилися ютуб? 🤔 Так от, вони повертаються! ✊ Друзі, раді повідомити, що вже у цю п’ятницю 6 листопада відбудеться п’ятнадцятий Pitch Day 🤩 І ми знову повертаємося в онлайн. Так, епідеміологічна ситуація не шкодує навіть нас 😷 Та є і гарні сторони. Наприклад тепер слайди будуть такі великі, що навіть найменший шрифт можна зчитати 😑

Традиційно усі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією прямо зі своїх тепленьких офісів або ліжечок на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію як завжди опублікуємо на нашій фейсбук-сторінці (і телеграмі) у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу виступати будуть 10 стартапів на етапі seed, які змагаються за грант у 50 000 доларів кожен. Хто ж вони? 🤔

⭐️ ТурбоРапид. Малогабаритний та високоефективний газовий водогрійний котел тип “ТурбоРапид”, використання якого дозволить суттєво зменшити собівартість генерації теплової енергії для виробництва опалення та гарячого водопостачання, що дасть можливість населенню, промисловості, громадам заощаджувати додаткові кошти та поліпшити в державі соціальні, економічні та екологічні аспекти життєдіяльності.
⭐️ ELUPAY. Комплекс Hardware і Software рішень, що дає можливість власникам будь-яких торгових автоматів швидко та вигідно організовувати прийом безготівкових платежів.
⭐️ eSalesPlatform. E-commerce платформа, що допомагає ритейлеру розширити ринки збуту на міжнародні маркетплейси, такі як Amazon та eBay.
⭐️ MBC Bundles & Product PACK. Додаток для створення Бандлів і Пакетів продуктів на базі eCommerce платформи Shopify для збільшення середнього чека, та спрощення інвентаризації таких комбінацій, і можливість включати їх в маркетингові кампанії.
⭐️ DITA. Система рекомендацій одягу для онлайн та офлайн магазинів, яка може співставляти розміри тіла людини з розмірами лекал одягу.
⭐️ Екологічно чиста іонно-плазмова технологія чорного кремнію для сонячної енергетики. Технологія базується на новому фізичному ефекті колективного батутного розпилення твердих тіл, відкритого авторами в 2019 році, основні технічні рішення захищені Патентом України. Висока швидкість та низька вартість екологічно чистих процесів значно зменшать витрати на виробництво структур чорного кремнію в порівнянні з найбільш ефективною сучасною МССЕ технологію.
⭐️ IntelSoft Technologies. Ми допомагаємо організаціям підвищувати ефективність своєї діяльності шляхом кращого розуміння та прогнозування внутрішніх процесів, поведінки клієнтів та зовнішніх чинників. З цією метою ми розробляємо прості у користуванні рішення з автоматизованою поглибленою аналітикою для потреб управлінців. Це забезпечує можливість легкого переходу на щоденне прийняття рішень на основі інформації без необхідності залучення data science та IT спеціалістів.
⭐️ CONTROL FLOW. Інженерна розробка та програмне забезпечення для обліку й контролю протоку рідини. В першу чергу продукт орієнтований на ринок ПММ. Додаток синхронізовано з пристроєм, що забезпечує доступ до віддаленого управління системою. Додаток дозволить підприємствам керувати власними ресурсами, виявити факти розкрадання та керувати картковими лімітами в режимі реального часу, як результат – збільшення ефективність використання ресурсів та зменшення витрат на 15%.
⭐️ Сапорт. UBER термінових послуг. Ми створили програмне забезпечення, що з’єднує клієнта з майстром (готовим вирішити вашу проблему зараз) в телефонному дзвінку за 20 секунд. Це підходить будь-якому сервісу, а інтеграція займає лічені години.
⭐️ БІФАЗИК+. Автоматичний зовнішній дефібрилятор – це новітня розробка в галузі лікування загрозливих кардіологічних подій, призначений для дозованої електроімпульсної дефібрилюючої дії транстаракально на серце пацієнта при лікуванні гострих і хронічних порушень серцевого ритму і спостереження електрокардіосигналу (ЕКС) пацієнта на екрані кардіомонітора при зйомі ЕКС з електродів для дефібриляції або електрокардіографічних електродів.

Більше деталей і конкурсна комісія на нашому сайті: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-p-yatnadcyatij-pitch-day/

The event is finished.

Date

May 19 2022

Time

14:00 - 18:30

Cost

Free
Трансляція