Pitch Day #10

🔥🔥🔥 Перший, ювілейний 😍 Ну що, друзі, ми це зробили! Раді анонсувати, що вже у цю п’ятницю відбудеться десятий Pitch Day 🥳 А здається тільки но вчора був перший і ми так хвилювалися 😑 Аж не віриться 🤩 Та досить сентиментів, зустрінемося традиційно у UNIT.City 🤖

Карантин досі карантин, тому усі протиепідемічні заходи все ще в силі 💊 Кількість місць обмежена, але якщо ви представник преси можна акредитуватися за цим лінком:

https://docs.google.com/…/1nwfpxxTWmuGnLRTA4XaLsXc3zKU…/edit

Тим не менш всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube 📺 Посилання на трансляцію буде опубліковане на нашій фейсбук-сторінці у день проведення пітчу 📡 Початок о 14:00. Чекаємо! 🤗

Цього разу ми побачимо десять стартапів на етапі seed. Хто ж вони? 🤔

☄️ Quokka Wooden Toys. Пазли Quokka розроблені в співпраці з вчителями і мамами, щоб максимізувати їх навчальну цінність. Діти вивчають, вдвічі більше з нашими пазлами. Сучасні унікальні дизайни роблять навчання інтерактивним, ефективни і веселим. Наш інноваційний підхід до виробництва дозволяє нам робити пазли деталізованими і стійкими, так як це не можуть робити конкуренти. А фокусування на онлайн продажах робить ціни на продукт доступними завдяки скороченню ланцюжка доданої вартості.
☄️ DocDream. Комплекс інтегрованих комп’ютерних програм та веб-додатків, розроблених для управління повним циклом медичних послуг, як для клінік, так і для пацієнтів. Основними елементами нашої платформи є: програмне забезпечення для управління медичним закладом (PMS або MIS); електронні медичні записи (EMR); онлайн запис на прийом. Наша кінцева мета – надати всеохоплюючу підтримку як пацієнтам, так і медичним закладам у процесі пошуку та надання медичної допомоги, та пов’язаних з ними послуг.
☄️ Attack Index. Система індексів надає можливість клієнту ідентифікувати інформаційні загрози, вірогідність маніпуляцій та фейків. Сервіс використовує технології великих даних (Big Data), комплекс запатентованих аналітичних алгоритмів, а також інструменти збору та візуалізації даних. Ми використовуємо відкриті джерела, бази моніторингу та масиви даних з он-лайн ЗМІ і соціальних мереж. Розвиток існуючого сервісу Attack Index включає елементи прогнозування, візуалізації розповсюдження інформації і надання сценарних рекомендацій.
☄️ Kray Technologies. Перші в світі автоматичні дрони для внесення засобів захисту рослин і підживлення у польові культури з індустріальною продуктивністю (до 470 Га/день) які зменшують вартість внесення на 90% до приблизно $2/Га (на ринку США). Вони дозволяють фермеру позбутися втрат врожаю, пов’язаних з внесенням, та застосувати нові технології частого підживлення, які обіцяють приріст врожайності на 20-40%.
☄️ Medikit. Онлайн консультація з лікарем. Пацієнт описує скарги, профільний лікар підключається протягом 5 хв. Сервіс працює 24/7. Більше 200 лікарів і більше 70 спеціалізацій.
☄️ TenniRobo. Інноваційний компактний робот для настільного тенісу, який фактично є професійним тренером, керованим за допомогою мобільного додатку. Пристрій з’єднується з мобільним телефоном за допомогою технології Bluetooth, та дозволяє користувачу керувати будь якими параметрами пострілу. Робот здатен створювати дійсно реалістичну поведінку м’яча – таку як створює реальна людина у грі, це є великою перевагою для спортсменів. Мобільний додаток дозволяє створювати власні постріли та об’єднувати їх у персональні програми тренувань З TenniRobo гравці не повинні налаштовувати свій графік тренувань, не залежать від партнера або тренера, та мають змогу заощаджувати до 80$ у тиждень на самостійних тренуваннях. Крім того, це надзвичайно корисний помічник для кожного тренера, бо робот допомагає значно пришвидшити професійний ріст спортсмена та різноманітити тренування.
☄️ QRSmarty. Сервіс з обліку товарно-матеріальних цінностей. Дозволяє відстежувати життєвий цикл кожного ТМЦ, мінімізувати розкрадання, проводити швидку та ефективну інвентаризацію. Складається з мобільного додатку, серверної частини, веб панелі та засобів маркування. Вирішує проблеми: розкрадання та втрати; простої обладнання та інструменту; додаткові витрати на закупівлю товарно-матеріальних цінностей; відсутність актуальної інформації про активи. Де знаходяться, хто відповідальний.
☄️ RE-leaf PAPER. Нова, запатентована технологія, за допомогою якої опале листя слугує джерелом целюлозного волокна для виробництва паперу, картону, литої тари (яєчні піддони, піддони для фруктів, пінетки для ягід), також це нова альтернативна сировина у целюлозно-паперовій сфері.
☄️ Payris. Екосистема, в якій переосмислена електронна комерція і цифровий маркетинг. В основі — людина, її бажання і процес їх опредмечення і актуалізації для пошуку найкращого способу їх реалізації. Payris дає людині контроль над власними даними і можливість капіталізувати їх в процесі задоволення потреб. Payris винагороджує користувачів за надання різноманітних даних. Натомість бізнесу (постачальникам, глобальним і місцевим підприємствам) і Payris дає доступ до теплих кваліфікованих лідів і інструмент персоналізації маркетингу і продукту, радикально підвищуючи ефективність маркетингових комунікацій.

 

The event is finished.

Date

Aug 28 2020
Expired!

Time

14:00 - 19:30

Cost

Free
Трансляція