ISE Demo Day

Відкритий фінальний Demo Day в програмі акселерації ISE Corporate Accelerator, що проходить за підтримки Українського Фонду Стартапів! Стартапи презентують свої результати інвесторам, корпораціям, медіа та гостям!

👉 Збираємось о 12.30. Unit City, B8, Core

🚀 Стартуємо о 13.00!

13.00 – Привітальне слово від почесних гостей та акселератора

13.30 – 17.00 – Пітчинг

17.00 – 18.00 – Нетворкінг

Наші стартапи-герої весняного батчу:

⭐ AR Warrior. Мобільний додаток-стрілялка доповненої реальності, яка спрямована на оздоровлення та соціалізацію і пропонує доступну, безпечну та сучасну альтернативу пейнтболу та лазертагу.

⭐ iBeauty. Онлайн сервіс бронювання послуг в сфері краси та косметології, в веб версії та мобільному додатку на платформах IOS та Android.

⭐EluPay. Комплекс Hardware і Software рішень, що дає можливість власникам будь-яких торгових автоматів швидко та вигідно організовувати прийом безготівкових платежів.

⭐ Бифазик+. Автоматичний зовнішній дефібрилятор – це новітня розробка в галузі лікування загрозливих кардіологічних подій.

⭐ Trustlife. On-line платформа автоматизації бізнес процесів з продажу life-страхування та новітні маркетингові рішення для страхових агентів в одному кабінеті.

⭐ Босі. Український бренд босо-взуття, що не перешкоджає стопам повноцінно виконувати свої функції та не деформує їх анатомічну структуру

⭐ Сopra. Український виробник акустичних систем та підсилювачів преміального класу.

⭐ Revizion. Сервіс зворотнього зв’язку та NPS. Платформа дозволяє повертати існуючих та залучати нових Клієнтів. Формувати позитивну репутацію бренду завдяки ефективної системи зворотного зв’язку в кожній точці контакту з Клієнтом.

⭐ GeoDesign. Аналітичний онлайн-сервіс що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від локації.

⭐ OSBB Online. Комплексне рішення для управління багатоквартирними будинками та комфортного життя мешканців.

⭐ Оранта (Застосування АО). Застосування артеріальної осцилографії для підвищення інформативності процедури вимірювання артеріального тиску

⭐ BIOC. Технологія нанополімеризації, що дозволяє на молекулярному рівні зв’язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізікомеханічними властивостями, на сьогоднішній день найкращий.

⭐ Field BІ. Комплексна аналітично-експертна система, що буде допомагати покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.

Реєстрація 👇

https://forms.gle/BxDPTB9ogN3W3Ypq5

The event is finished.

Date

Jul 31 2021
Expired!

Time

13:00 - 18:00
Реєстрація