Analytics in a Day. Cloud analytics in the age of self-service

Фахівцям, які працюють з Big Data, критично важливо розуміти, як оптимізувати конвеєри хмарної аналітики, побудувати масштабоване сховище даних і використовувати Data Science в роботі, щоб забезпечити гнучкість даних відповідно до потреб бізнесу.

Запрошуємо вас на безкоштовний 5-годинний інтенсив Analytics in a Day – Cloud analytics in the age of self-service and data science, де експерти SMART business покажуть, що потрібно для ефективної роботи з даними та як аналітика може змінити бізнес.

* Інтенсив складається з теоретичної та практичної частин.

Учасники дізнаються про новітній набір інструментів для сховищ даних і бізнес-аналітики в пакеті Microsoft Analytics, зрозуміють, як оптимізувати аналітику за допомогою Azure Synapse Analytics, як збирати дані з Azure Data Factory, як за допомогою Power BI і Azure Synapse надавати інформацію всім користувачам всередині компанії для оперативного прийняття бізнес-рішень.

Продовженням теоретичної частини воркшопу стане лабораторна робота, де учасники виконуватимуть ролі інженера даних, бізнес-аналітика та фахівця з даних. До кінця практики ви реалізуєте неповний список операцій, які об’єднують Big Data і SQL-аналітику в єдину платформу, а саме:

– Вивчите дані, використовуючи вибраний вами движок (SQL або Spark).
– Навчитеся використовувати конвеєр з паралельними діями для перенесення даних в data lake, їхньої обробки і завантаження в Azure Synapse SQL Pool.
– Створите звіт Power BI в Azure Synapse Analytics.

Воркшоп Analytics in a Day – Cloud analytics in the age of self-service and data science буде корисний розробникам бізнес-додатків, фахівцям з обробки та аналізу даних та інженерам з машинного навчання. Ви отримаєте уявлення про інструменти для побудови сховищ даних і бізнес-аналітики, а також про можливості використання платформи Microsoft Azure для вирішення ключових завдань бізнесу.

Дата і час:
28 серпня 2020 року
10:00 – 15:00

Спікери воркшопу:
Roman Sherstiak – Data Engineer, SMART business
Andrii Moroz – Junior Data Science Engineer, SMART business

* Участь безкоштовна.
* Воркшоп проходитиме російською мовою.

The event is finished.

Date

Oct 19 2021

Time

10:00 - 15:00

Cost

Free
Реєстрація