Seed Forum Global

ACCELERATOR

Відео

Стартап Акселератор наступного покоління що працює більш ніж в 40 країнах

Під час акселерації ми надаємо стартапам професійне навчання від провідних Європейських та світових експертів, а також доступ до величезної мережі ангельских інвесторів та експертів, що дозволяє вивести продукт як на норвезький, так і на британский ринок, чи масштабуватися навіть в Снгапурі або Австралії. В поєднанні з iHUB, що надає найпрогресивнішу українську спільноту та експертизу і слугує осередком наших стартапів, ми створюємо неперевершену індивідуальну програму,для кожного стартапу та надаємо їм постійну підтримку.

Наша місія:

Сформувати покоління засновників компаній, що вміють мислити сміло та масштабно, вірити в свою силу, працювати на перспективу та створювати value driver.

Специфіка нашої програми:

В своїй акселераційний програмі, ми зосередились на 4 основних стовпах розвитку стартапу на сід та пре-сід раундах: бізнес концепт, фінансові показники, інвестиційний меморандум, вихід на ринок та залучення коштів. Враховуючи, що нашими тренерами та експертами є серійні підприємці та бізнес ангели з понад 50 країн світу, під час створення нашої програми ми від самого початку були зосереджені на онлайн форматі, зробивши його ідеальним рішенням для учасників.

2 цілі, що ми ставимо перед нашими стартапами на час акселерації:

  1. Вихід на ринок та отримання першого клієнта, який платить/чи розширення кількості клієнтів.
  2. Отримати, щонайменше 50% від необхідної суми інвестицій.