Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
21 Жовтня, 2022

Десять українських стартапів успішно представили екосистему інновацій України на міжнародній конференції TechCrunch Disrupt 2022 в США

Україна вперше представила свій павільйон на великій технологічній конференції TechCrunch Disrupt 2022 у Сан-Франциско (США) 18-20 жовтня 2022 року.

Це одна з найбільш відомих подій для стартапів у світі, яку щороку відвідують близько 10 тисяч учасників із 125 країн світу.

До української делегації увійшли 10 команд стартапів, що пройшли експертний відбір у вересні.

Це, зокрема, elKYC — сервіс, який дозволяє бізнесу швидко верифікувати та провести онлайн-онбординг клієнтів; Nanit Robotics — набір для збирання та програмування роботів з інноваційним підходом до творчого навчання дітей інженерним навичкам; QAI — платформа для тестування ігор на базі ML; Harmix — сервіс на основі AI, який автоматично вибирає правильну музику для відео; Cardiomo— медична переносна технологія для моніторингу роботи серця в режимі онлайн; Shortage — міжнародний ринок товарів гуманітарної допомоги для України; Howly — сервіс, який допомагає отримати повні індивідуальні онлайн-консультації від різних експертів 24/7; Numo ADHD — програма, яка підходить для СДУГ і допомагає виконувати завдання за допомогою гейміфікації, групової підтримки, підзвітності та мікрокоучинга для нових копінг-навичок; Zeeon — метавсесвіт для онлайн спілкування та коворкінгу; Vanongo — логістична платформа на основі штучного інтелекту (яка зараз допомагає доставляти гуманітарну допомогу в Україні).

Організаторами української делегації стали Український фонд стартапів та Ukrainian Bridge за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерства економіки України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Окрім безперевного пітчингу українських стартапів для міжнародної спільноти та презентації стійкості національної стартап-екосистеми, візит до США був сповнений великою кількістю важливих подій.

Так в рамках конференції відбувся сайд-івент з панельною дискусією про залучення інвестицій в tech та інші індустрії за участі лідерів ІТ-екосистеми. До неї долучилися, зокрема, голова Наглядової ради USF Вікторія Тігіпко, заступник Міністра цифрової трансформації України та член Наглядової ради USF Олександр Борняков, заступник Міністра економіки України Олександр Грибан, засновник стартапу Augmented Pixels Віталій Гончарук та ін. Модератором дискусії виступив головний редактор TechCrunch Майк Бутчер.

Крім того, ще до початку конференції учасники делегації за сприяння СЕР зустрілися з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який наголосив, що підтримка України у захисті своєї території та відбудові економіки буде продовжуватися.

Більш детально про пошук нових технологічних рішень, які допоможуть відновленню країни та забезпеченню її економічної безпеки, говорили представники Українського фонду стартапів на зустрічі з провідними експертами Haas School of Business – UC Berkeley, що також була організована СЕР. Разом з іншими інституціями Каліфорнійській університет в Берклі готовий допомагати Україні з оцінкою впливу руйнувань і ефективністю санкцій, аналізом індустрій та створенням нових виробництв.

Інші новини