Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
2 Лютого, 2024

Україна вперше взяла участь у найбільшій освітній виставці Bett UK 2024

24 – 26 січня в Лондоні українська делегація відвідала Bett UK 2024 – міжнародну подію для презентації освітніх продуктів та технологій, що зібрала понад 30 тисяч відвідувачів зі 120 країн світу. 

Україну презентували вісім EdTech-стартапів, які пройшли добір у листопаді 2023 року:

  • Amperia — український виробник обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників;
  • BUKI — міжнародний EdTech-маркетплейс із пошуку репетиторів;
  • GIOS — інтерактивна платформа зі ШІ з вивчення математики;
  • Nanit Robot — EdTech-рішення для розвитку креативності й інженерних навичок;
  • Headway — українська EdTech-компанія, яка створює продукти з мікронавчання та входить до рейтингу найвпливовіших у світі з трансформації цифрового навчання та навичок спеціалістів — GSV-150;
  • CASES — соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій;
  • Elai.io — платформа для перетворення тексту у відео;
  • Sensorama — українська компанія, яка в 2023 році увійшла до п’ятірки найкращих у сфері AR/VR у світі та спеціалізується на навчанні за допомогою VR-тренажерів та інші.

Результати участі української делегації на Bett UK:

За три дні участі українські підприємці зібрали понад 250 корисних контактів, серед яких представники уряду Великої Британії, Саудівської Аравії, Нідерландів, адміністрації закордонних закладів освіти, міжнародних компаній тощо. 

Зокрема, розпочато переговори з Oxford University, University of Arts London, University of Liverpool, урядами Ізраїлю, Індії та Польщі щодо використання українських продуктів. Делегація також провела зустрічі з виробниками та BigTech-компаніями, серед яких Lenovo, Dell, Acer, Google, Microsoft, Epson та BenQ.

У рамках окремої української сесії “How to be resilient: education, innovations and EdTech progress in the midst of war” Перший заступник МОН Євген Кудрявець, Керівниця проєктів та програм УФС Яна Паладієва, Радниця виконувача обов’язків директора ФПУ Уляна Автономова та CEO YEP Accelerator Андрій Заікін розповіли міжнародній спільноті про розвиток інновацій в українській освіті в умовах викликів сьогодення. 

За організації Фонду Президента України відбулася окрема пітчинг-сесія українських стартапів для провідних венчурних фондів Великої Британії на базі британської торгової асоціації Tech UK. 

«Для нас великою цінністю події стала можливість налагодити зв’язки з іншими стартапами, фондами, інвесторами та потенційними партнерами. Зокрема, завдяки конференції ми мали можливість поспілкуватися з представниками Figma, Adobe, Affinity — це дуже цінні для нас контакти. На відміну від інших заходів, де фонди анонсували, але фактичних перемовин ми не отримали, у межах цієї поїздки нам вдалось ініціювати перемовини з 4 потенційними партнерами на заходах, пов’язаних з участю української делегації. Для нас — це дуже хороший показник», — прокоментувала команда CASES.

Українська делегація на Bett UK 2024 організована спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації, національною платформою Дія.Освіта, Українським фондом стартапів, Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту і акселератором YEP.

Інші новини